mobil:   777 55 30 50

SANDVIKParkerMěsto ChomutovÚstecký krajKonto Bariéry

Piknik

Než se učení rozeběhne na plné obrátky, zajeli jsme si se školáky na Červený Hrádek a uspořádali tam malý piknik.

ČT Kavčí hory

Školáci i se svými rodiči navštívili ve středu 5. 9. studia České televize na Kavčích horách. Děkujeme zaměstnancům ČT, kteří nás provázeli a vyprávěli nám o práci v televizi.

Bowling

V úterý 4. 9. si školáci společně s rodiči zajeli do chomutovského bowlingového centra Strikeland a užili si tak všichni pohodové dopoledne.

Zahájení škol. roku

V pondělí 3. 9. jsme se opět všichni sešli ve školních lavicích, abychom společně zahájili nový školní rok. Děkujeme divadelnímu souboru NAOKO za představení pohádky Jablko přání.

EU Peníze školám

Naše škola je zapojena do projektu Integrace ICT do výuky. Číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0022 Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Integrace ICT do výuky