SANDVIKParkerMěsto ChomutovÚstecký krajKonto Bariéry

V pátek 29. 1. 2021 mají školáci jednodenní pololetní prázdniny.

Vážení rodiče,

z důvodu dalšího laboratorně pozitivně testovaného zaměstnance, který byl v kolektivu v termínu od 15. 1. 2021 do 20. 1. 2021, došlo k posunutí předpokládaného termínu obnovení provozu dvou tříd MŠ v pavilonu B a to na pondělí 1. 2. 2021 – pro děti s negativním testem, 4. 2. 2021 pro děti bez testu.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Jana Sejnová, ředitelka školy

Další informace ZDE.

Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem z důvodu potvrzeného výskytu infekčního onemocnění COVID-19 nařídila od 20. 1. 2021 uzavření dvou tříd v pavilonu B (1. třída MŠ Kotátka, 2. třída MŠ Motýlci) v Základní škole speciální a Mateřské škole, Chomutov - na úseku Mateřské školy.

Prosím, sledujte webové stránky školy. Jejich prostřednictvím budete informováni o dalším postupu a o datu znovuotevření tohoto pavilonu.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Mgr. Jana Sejnová, ředitelka školy

Vážení rodiče,

Pokud se ve Vaší rodině prokáže nákaza na COVID-19 a Vaše dítě navštěvovalo MŠ nebo ZŠS, ihned nás, prosím, informujte.

V případě výskytu onemocnění COVID-19 se karanténa týká okruhu osob, které byly v rizikovém kontaktu. O okruhu těchto osob rozhoduje příslušná KHS na základě protiepidemického šetření. Při svém rozhodování přihlíží mimo jiné k délce kontaktu, vzdálenosti osob, k zavedeným opatřením atd. Každá situace je jiná, protože každý kolektiv v sobě zahrnuje více proměnných – např. velikost školy, členění objektu (samostatná budova, pavilony), počet dětí/žáků/studentů ve třídě, způsob školního stravování a především místní epidemiologickou situaci.

Mgr. Jana Sejnová, ředitelka školy

Palachovka na rajce.net.Palachovka na YouTube.com