27. 10. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Drazí rodiče a milé děti,

posíláme Vám mnoho pozdravů a doufáme, že jste všichni v pořádku. Paní učitelka Kateřina a paní učitelka Lucie si pro Vás připravily pěkné úkoly a aktivity na doma, které si můžete společně s maminkami vyzkoušet. Doufáme, že se Vám budou nové nápady líbit a moc se těšíme na Vaše výtvory, které nám Vaši rodiče mohou poslat.

Pohlazení posílají paní učitelka Kateřina, paní učitelka Lucie, paní asistentky Danielka a Alenka.

Blok na květen a červen

Tvoření

Materiály

Omalovánky

Srdíčko

Drazí rodiče a milé děti,

už je to dlouhá doba, kdy jsme se viděli naposledy, kdy jsme si mohli společně pohrát, tvořit a užít si čas strávený spolu. Čas nám utíká a už nám nastal duben. Velmi se nám po Vás stýská a moc se těšíme na brzké setkání s Vámi.

V dubnu bychom se společně zabývali naším krásným prosluněným jarem, kdy bychom si povídali o stromech, zvířátkách a jejich mláďatech, opakovali bychom si jarní kvítí a nezapomněli bychom na Velikonoce, které nás čekají poměrně v jiném světle, než bychom si přáli.

Milí rodiče, pokud budete mít chuť, tak Vám v příloze zasíláme materiály, kterými se můžete inspirovat a budeme rádi za každou fotografii výtvoru dětí nebo fotografii, kde bychom mohli vidět Vaše/naše dítka v tvořivém nasazení.

Moc se na Vás těšíme a posíláme moc pusinek.

Vaše paní učitelky Kačka, Lucka a paní asistentky Danča s Alenkou.

Blok na Březen a Duben

Omalovánky