Pátek 19. března
Dobré ráno, milé děti, maminky a tatínkové.
Týden nám utekl jako voda a už je tu opět pátek.
Vzpomenete si děti, co jsme v pátek ve školce dělali. Ano hráli jsme si, povídali, skládali puzzle a nebo stavěli stavby z Lega. A pak jsme se převlékli do cvičebního úboru.... a už víte... Ano, chodili jsme se proběhnout a zacvičit si do spojovačky.
Tak šupky dupky, připravte se a jdeme na to.
Nejprve se protáhneme a povíme si básničku
KOČIČÍ ROZCVIČKA

S dospělákem si přečtěte "SLUNÍČKOVOU POHÁDKU" a zároveň si protáhněte celé tělo podle pohádky a obrázků

Jak vám to šlo? Už jste se protáhli?
Běhat doma nemůžete, ale co kdyby jste si zkusili postavit jednoduchou překážkovou dráhu,nebo zkusili nějaký nápad z videa
https://www.facebook.com/yorobets/videos/3110509249036010
https://www.youtube.com/watch?v=_UxT7w3h-bQ
https://www.youtube.com/watch?v=SJxPcG_wg1o
A na závěr vyzkoušej proskakování kroužky podle vystřižených nohou a pokud nemáte kroužky stalčí nožky :)

Už jste vyskotačili a nahrála vás maminka nebo tatínek na video, jak jste šikovní?
Můžete nám ho poslat na WhasApp a nebo mailem. Těšíme se.
Přejeme vám pěkný a klidný víkend a opatrujte se
paní učitelky Markéta a Lenka
Datum vložení:
19. 3. 2021 20:55
Datum poslední aktualizace:
23. 11. 2021 20:56
Autor:
Iveta Nováková