Chomutov, Palachova 4881, příspěvková organizace

TESCO - VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME

podpořte náš projekt hlasováním

TESCO - VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME

Vážení rodiče, přátelé a příznivci Palachovky,
naše škola se zapojila do 15. kola programu, jejímž organizátorem je Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco, VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME. Vítězný projekt bude podpořen grantem 45 000 Kč.
Náš projekt, se kterým se účastníme, nese název VYTOČME SI RADOST, ANEB SPOLU U HRNČÍŘSKÉHO KRUHU.
Jsme děti z Palachovky (Mateřská a Základní speciální škola) v Chomutově, kde se společně učíme, hrajeme si, zkrátka si užíváme. Rády bychom začaly také společně tvořit. Finanční prostředky by byly využity na nákup hrnčířského kruhu a potřebného materiálu. Přispějte svým hlasem k rozvoji dětí (zdravých i těch, co se potýkají s handicapem) a posílení jejich integrace do společnosti.

Hlasovat můžete od 15. 7. do 11. 8. 2024 v prodejnách Tesco v Chomutově, Jirkově, Mostě, Duchcově a v Bílině. Řekněte si o hlasovací žeton na pokladně :-)
Moc všem děkujeme za podporu!

pondělí

ONLINE:1