Od ledna 2014 je naše ZŠS a MŠ zapojena do projektu Recyklohraní.

Milí rodiče,

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky. Cílem projektu je prohloubit znalosti dětí v oblasti třídění a recyklace odpadů a rozvoj vztahu dětí k životnímu prostředí formou tematických her, praktických činností, kvízů a menších projektů, ale také přímou účastí dětí na sběru použitých baterií a vysloužilého drobného elektrozařízení. Za plnění úkolů a sběr získá naše škola body, které si pak můžeme ve speciálním internetovém katalogu vyměnit za různé odměny, charakteru výtvarných či sportovních potřeb, her, školních pomůcek, nebo také vstupenek do divadel, kin a zoo. V rámci projektu Recyklohraní  je v administrativně-správní budově umístěna sběrná nádoba na použité baterie a drobné elektrozařízení, kterou poskytla společnost ASEKOL a ECOBAT.

Všechny děti, rodiče a ostatní příbuzní tedy mohou po celý školní rok do školy nosit nepotřebné drobné elektrospotřebiče (například starý mobil, kalkulačku, telefon, elektrohračku, drobné počítačové vybavení, discman nebo MP3 přehrávač), baterie a akumulátory a tím nám pomoci udělat svět čistším a bezpečnějším.

SBÍREJTE S NÁMI! DĚKUJEME!

recyklohrani.cz