TESCO

Nadační fond Tesco ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti (NROS) realizuje grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který je zaměřen na podporu malých veřejně prospěšných projektů neziskových organizací v 70 vybraných oblastech České republiky. Široká oblast podpory zahrnuje sociální a humanitární projekty, vzdělávání, kulturu, zdraví, ochranu lidských práv, ochranu životního prostředí, péči o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež, zmírnění dopadů na komunitu spojených s pandemií vyvolanou onemocněním covid-19 či práci s uprchlíky. Cílem programu je podpořit udržitelný rozvoj a přispět ke zlepšení kvality života v České republice.

Díky Nadaci rozvoje občanské společnosti a prostřednictvím Nadačního fondu Tesco nás venku učí sama příroda v rámci zahradničení na vyvýšených záhonech.

NROS, TESCO

Vyvýšené záhony