Úvodem

Naše škola je pavilonová a stojí uprostřed sídliště na Kadaňské, na okraji Chomutova. Máme celkem 5 budov, které obklopuje velká zahrada. V nich jsou třídy mateřské školy, spolu se speciální třídou mateřské školy pro děti s kombinovanými vadami, v další jsou třídy základní školy speciální a oddělení školní družiny. Další budova je administrativně správní a v poslední budově je tělocvična, která zároveň všechny pavilony spojuje. K areálu školy patří také sauna a bazén.

Areál školy

Areál školy a zahrada.

Sauna s bazénem

Sauna s bazénem v atriu.